Kontakt

Biuro sprzedaży

Tel: +48 780 181 798

Email: kontakt@ps-broker.pl

www.ps-broker.pl

Developer Megateam Promotion

logo Megateam

ul. Kowalska 81, 51-524 Wrocław

Email: biuro@megateam.com.pl

www.megateam.com.pl

Zapytaj o cenę

Chętnie odpowiemy na twoje pytania. Wypełnij i wyślij formularz ponizej
Kliknij aby zatwierdzić zgodę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Deweloper Megateam Promotion zarejestrowaną przy ul. Kowalska 81, 51-424 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formula

Kliknij aby zatwierdzić zgodę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Deweloper Megateam Promotion zarejestrowaną przy ul. Kowalska 81, 51-424 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu przesyłania mi ofert handlowych drogą elektroniczną i w celu kontaktu telefonicznego ze strony przedstawicieli firmy w sprawach związanych z ofertą handlową.(zgoda wymagana)

Administratorami danych jest firma Deweloper Megateam Promotion zarejestrowaną przy ul. Kowalska 81, 51-424 Wrocław. Podanie danych jest dobrowolne, powyższe dane będą przetwarzane przez firmę Deweloper Megateam Promotion, w celu przekazania informacji o ofercie handlowej (telefonicznie lub e-mailowo). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych, o którym mowa powyżej, należy kierować na adres: firmy Deweloper Megateam Promotion zarejestrowaną przy ul. Kowalska 81, 51-424 Wrocław z dopiskiem „Dane Osobowe”.